Hubers Offroad Team laat zich van voren zien bij de MON in Groesbeek
Het Hubers Offroad Team kwam zondag in actie bij de MON-wedstrijd in Groesbeek. Het circuit van Groesbeek lag er goed geprepareerd bij. Wel werd het gedurende de dag verraderlijker omdat de snelheid erg hoog lag en omdat er veel ketsers in het circuit kwamen. In de eerste manche kwam Ralph Hubers niet goed weg bij de start en moest rond de tiende plaats aan de wedstrijd beginnen. Omdat de verschillen tussen de rijders klein waren, was het moeilijk om plaatsen winst te boeken. Toch wist Ralph zich gedurende de wedstrijd langs een aantal rijders te knokken en kwam op een zevende plaats te rijden. Hubers hield het tempo zo hoog als hij kon maar moest in de slotfase nog een rijder laten passeren waardoor hij uiteindelijk als achtste over de finish kwam.
Bij de start van de tweede manche zat hij er beter bij en kwam op een vierde plaats door de eerste bocht. Ralph kon het hoge tempo van de kopmannen goed volgen en zat lekker in zijn ritme. Na een sterk gereden wedstrijd werd hij op een mooie vijfde plaats afgevlagd.
Jeffrey Ebbers reed in Groesbeek op zijn Yamaha 144cc mee bij de MX2 Nationalen. De dag begon met een kleine tegenslag want in de tweede ronde van de training kreeg Jeffrey te kampen met een klein mechanisch probleem. Gelukkig kon hij op een andere 144cc machine toch het circuit verkennen en zijn ritme vinden voor de eerste manche.
Omdat het de eerste keer was dat Jeffrey een wedstrijd in deze klasse reed, mocht hij pas als tweeëntwintigste oprijden naar het starthek. Hierdoor kon hij geen goede startplaats uitzoeken waardoor hij slecht weg kwam bij de start. Toch wist hij zich al snel op te werken naar een vijfde plaats. Vervolgens zette Ebbers de achtervolging in op een groepje van rijders dat voor hem reed. Hij wist alle rijders van dit groepje te passeren en werd na een sterk gereden wedstrijd op een tweede plaats afgevlagd.
In de tweede manche kwam Jeffrey goed weg bij de start en pakte kopstart. Jeffrey hield goed stand op de eerste plaats maar kreeg in het midden van de wedstrijd toch goed tegenstand van de tweede man. Jeffrey hield het tempo hoog en na een aantal ronden kon hij de tweede man van zich afschudden en de wedstrijd winnend afsluiten.
Met een tweede en een eerste plaats in de manches wist hij het dagklassement te winnen in Groesbeek.
Kijk voor meer informatie op www.hubersoffroad.nl




